בואו נתאים לכם את אופנוע - החלומות שלכם

אופנועי Ural

לעשות דברים אחרת !

אופנועי Ural

הרוסים כבשו גם את ישראל – בפעם הראשונה בהיסטוריה קיים יבוא סדיר של אופנועי סירה בתקינה אירופאית מלאה, נכון להיום ליין המוצרים של אורל כולל 2 דגמי הנעה כפולה המיובאים ביבוא סדיר לישראל, ה T-TWD ה"בסיסי" וה RANGER שהיא מכונה קשוחה לשטח, עם אבזור מלחמתי ועיצוב אגרסיבי ביותר, כל הדגמים כוללים נעילת דיפרנציאל לשטח, רוורס, בלם יד, קשיחות מבנית ברמה של מכונת מלחמה, ויכולות כביש ושטח שאין לשום כלי אחר בעולם.

נכון לשנת הדגם 2023, הועתק המפעל המיתולוגי של URAL לקזחסטן, ע"מ לאפשר את המשך ייצור אגדת השטח המיתולוגית, ולהמשיך מורשת מפוארת בת 75 שנה.

האופנועים של אורל הם מסוג המכונות ששום דבר לא עוצר. מיוצרים ברוסיה ונבחנים בתנאים הכי קיצוניים, האורל קנה לעצמו שם של מכונה למסעות שטח קשוחים במיוחד. מנוע בוקסר בנפח 749 סמ"ק מקורר אוויר שמפיק 41 כ"ס ב-5,500 סל"ד ומומנט של 5.7 קג"מ ב-4,300 סל"ד. לאורל 5 הילוכים – 4 קדימה ואחד רוורס והמשקל היבש עומד על כ-330 ק"ג. נתון מעניין נוסף הוא לגבי מתלי סירת הצד – מתכווננים מתוצרת זקס.

כל אופנוע שמורכב במפעלי אורל מקבל צבע, סירה ותוספות המעוצבים על פי טעמו האישי של הלקוח, מה שאומר שההזמנות מתבצעות 'מראש' ולא בפס ייצור של אופנועים.

אופנועים
URAL RANGER
185,000₪
URAL T TWD
175,000₪
דברו איתנו!

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מוצרים מועדפים
לא נמצאו מוצרים מועדפים